Акушерське відділення

Завідувач пологового відділення

ЛЯНСКОРУНСЬКА Олександра Михайлівна

Телефон (03854) 3-23-86

Готуючись до першої зустрічі та знайомства зі своєю крихіткою, у майбутніх матусь та татусів виникає багато запитань про умови перебування у пологовому відділенні, вартості полонів, наявності медичного обладнання та медикаментів, можливості таткові чи іншому члену родини бути присутнім на пологах.

КНП Старокостянтинівська багатопрофільна лікарня уклала договір з Національною Службою Здоров»я України на надання послуги по родорозрішення, тому, якщо жінка зареєстрована у сімейного лікаря в електронній системі охорони здоров'я  eHealth,  отримує цю послугу безкоштовно.

Все необхідне обладнання  для  надання медичної допомоги є у наявності.

У відділення працюють висококваліфіковані лікарі акушер-гінекологи вищої та першої кваліфікаційної категорії, досвідчені акушерки та медичні сестри, турботливі молодші медичні сестри.