Стоматологічне відділення

Завідувач стоматологічного відділення - Поршнєва Олена Олександрівна

телефон реєстратури (03854) 3-23-58

Стоматологічне відділення консультативно-діагностичної поліклініки Старокостянтинівської багатопрофільної лікарні розташоване у окремому спеціально збудованому корпусі. У своїй структурі має:

• лікувальне відділення
  • педіатричне відділення
  • лікар стоматолог-хірург
  • лікар ортодонт
  • рентгенологічний кабінет

У відділення працюють висококваліфіковані лікарі вищої та першої категорії. Надається висококваліфікована невідкладна та планова стоматологічна допомога по терапевтичному, хірургічному, терапевтичному та педіатричному профілю.  Стоматологічне відділення надає ургентну (невідкладні стани) допомога дорослим, ургентну та планову допомога дітям до 18-ти років, медичні та профілактичні огляди учнів загальноосвітніх навчальних закладів, а також дітей до 6-ти років.

Медичний персонал відділення чуйний, професійний, з повагою та розумінням ставиться до пацієнтів.

Завжди раді Вам допомогти