Клініко-діагностична лабораторія

До складу КНП «Старокостянтинівська багатопрофільна лікарня» входить клініко-діагностична лабораторія(КДЛ) , окремо бактеріологічний відділ та цілодобова ургентна служба КДЛ. Лабораторія лікарні акредитована та бере участь у зовнішньому контролі якості, згідно чинних наказів МОЗ.

Завідувач лабораторної служби Хоменко Тетяна Михайлівна.

В складі КДЛ працює 36 чоловік :

4 лікаря-лаборанта, 1 лікар-бактеріолог , 2 біолога , 24 фельдшерів лаборантів ( у 19 вища категорія ), 5 молодших медичних сестер. Колектив КДЛ висококваліфікований , досвідчений , уважний , знає та вміє чітко та якісно виконувати свою роботу!!!

• Клініко-діагностична лабораторія знаходиться в новому приміщенні на третьому поверсі   3 корпусу з сучасним ремонтом та оснащена сучасним обладнанням :
  •  біохімічними,
  •  гематологічними ,
  •  імуноферментним ,
  •  імунофлюортсцентним  аналізаторами,
  •  коагулометром ,
  •  аналізатором критичних станів,
  •  аналізаторами глюкози, лактату ,
  • електролітів та іншим .

Це обладнання дає можливість виконувати великий спектр лабораторних досліджень (перелік прикладається) , навіть деякі не виконуються в інших лабораторіях районах нашої області .

Для всіх пацієнтів КНП «Старокостянтинівська багатопрофільна лікарня» всі дослідження безкоштовні за електронним направленням сімейного лікаря або спеціаліста. Також клініко-діагностична лабораторія  КНП «Старокостянтинівська багатопрофільна лікарня» може надавати платні послуги на лабораторні дослідження.

Цілодобовий пост лабораторної служби знаходиться в іншому приміщенні біля приймального відділення  , який обслуговує ургентні випадки.

Широкий спектр лабораторних досліджень , сучасне обладнання та висококваліфікований персонал клініко-діагностичної лабораторії гарантує високу якість , точність та швидкість лабораторних досліджень як безкоштовно за електронним направленням сімейного лікаря,  так і за доступну ціну!