A A A K K K
людям із порушенням зору
Комунальне некомерційне підприємство "Старокостянтинівська багатопрофільна лікарня"
Omnium atrium medicina noblissima est (З усіх наук медицина – найблагородніша)

Патологоанатомічне відділення

Завідувачка відділенням – Салій Дар’я Юріївна,

Лікарка-патологоанатом.

Ел.адреса: dariasalii7@gmail.com

Освіта:

2015-2021р - Вінницький Національний медичний університет імені М.І Пирогова, спеціальність «Лікувальна справа».

2021-2022р – інтернатура по спеціальності «Патологічна анатомія» в Львівському Національному медичному університеті імені Данила Галицького.

 

У складі відділення працюють 1 лікарка-патологоанатом, 1 лаборантка-гістолог вищої кваліфікаційної категорії, 1 молодша медична сестра.

 

Основні завдання патологоанатомічного відділення:

1). Прижиттєва діагностика.

У відділенні проводиться патогістологічне дослідження біопсійного та операційного матеріалу з метою встановлення діагнозу, розпізнання різних за формою та походженням запальних, гіперпластичних та пухлинних процесів, оцінки динаміки патологічного процесу, радикальності оперативного втручання, ефективності лікування.

NOTA BENE! Проведення патогістологічного дослідження є обов’язковим для всього операційного та біопсійного матеріалу, для виключення більш злоякісного процесу.

Щорічно виконуються біля 5000-6000 патогістологічних досліджень біопсійного матеріалу. Це поліпи, доброякісні і злоякісні пухлини різних локалізацій, зіскрібки ендометрію, ендоскопічні дослідження органів шлунково-кишкового тракту, біопсії передміхурової залози та сечового міхура та інше.

2) Проведення аутопсій (секцій) та посмертна діагностика захворювань,

З метою встановлення причин, механізмів смерті хворого, остаточного діагнозу, уточнення достовірності і повноти прижиттєвої діагностики, адекватності проведення діагностичних, лікувальних, профілактичних заходів.

Дані аутопсій достовірно відображають структуру смертності населення та мають важливе санітарно-епідеміологічне значення.

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора