Благодійна допомога на харчування пацієнтам

За безпосередньої ініціативи міського голови Миколи Мельничука та підтримки керівників сільськогосподарських підприємств КНП «Старокостянтинівська багатопрофільна лікарня» отримала благодійну допомогу овочами та фруктами для покращення харчування пацієнтів, які перебувають на лікуванні у закладі.

Свіжі яблука  в кількості 500 кг надійшли від ПП Тимофія Омелянюка с. Весела та  від Віктора Косюка с.Миролюбне

Моркву -200кг, цибулю – 50кг, столовий буряк – 200кг  отримали від ПП Ігоря Василевського с. Йосипівка.

Всі отримані продукти будуть використані на харчування хворих.

Сільгоспвиробники і раніше неодноразово допомагали овочами та фруктами.

Адміністрація лікарні щиро дякує всім за допомогу та підтримку закладу у лікуванні та оздоровленні пацієнтів!

Благодійна допомога від волонтерів з Німеччини

За сприяння міського голови Миколи Мельничука представники волонтерської організації  з м.Мюнзінген /Німеччина/  Олександр Фрай, Штефан Думбек та Майя Сироватська надали гуманітарну допомогу КНП «Старокостянтинівська багатопрофільна лікарня».

15:59 01.04.2022

Благодійна допомога КНП "Старокостянтинівська багатопрофільна лікарня"

За сприяння міського голови Миколи Мельничука, управління охорони здоров’я та медичного забезпечення і благодійного фонду "Підтримка" КНП "Старокостянтинівська багатопрофільна лікарня" отримала гуманітарну допомогу.

13:11 25.03.2022