Відділення невідкладної (екстреної) медичної допомоги

В.о. Завідувача  відділення невідкладної (екстреної) медичної допомоги

ЮРЧИК Дмитро Сергійович

Телефон: (03854) 3-21-58, 068-931-73-49

Відділення невідкладної (екстреної) медичної допомоги (в подальшому відділення) є структурним підрозділом КНП «Старокостянтинівська багатопрофільна лікарня», яке у цілодобовому режимі надає невідкладну медичну допомогу населенню Старокостянтинівської та прилягаючих ОТГ та громадянам які неналежать до вказаних громад. Відділення знаходиться при КНП «Старокостянтинівська багатопрофільна лікарня» в хірургічному корпусі.

Шляхом реорганізації 01.07.2010 року на базі приймального відділення було створено відділення невідкладної (екстреної) медичної допомоги.

Згідно штатного розпису у відділенні невідкладної допомоги працюють:

• В.о. Завідувача відділенням – Юрчик Дмитро Сергійович.
  • Лікарі –  Кравець Сергій Іванович (медицина невідкладних станів, вище категорія), Букіль Ольга Мирославівна (медицина невідкладних станів), Калиновська Ольга Михайлівна (медицина невідкладних станів), Козачук Лідія Юріївна (медицина невідкладних станів, без категорії), Шевчук Ольга Сергіївна (лікар, без категорії), Козачук Анна Валеріївна (лікар, без категорії),
  • Старша медична сестра   – Сопронюк Євгенія Володимирівна (вища категорія)
  • Медична сестра  –  Скалка  Т.П., Сушкова О.В., Тимощук Н.М. Михальчевська М.Д.(вища категорія), Москалюк Л.А., Кирись І.Л., Фурманчук Л.Л. (І кваліфікаційна категорія), Василюк Л.В. (ІІ кваліфікаційна категорія)
  • Молодша медична сестра - 8,5 посади
  • 4  посади водія автотранспортних засобів

Відділення функціонує для надання невідкладної та екстреної медичної допомоги населенню у цілодобовому режимі. У своєму складі містить зручну оглядову кімнату для проведення обстеження пацієнтів як лікарями відділення, так і вузькими спеціалістами. Крім цього наявна палата з постом медичної сестри, яка дає можливість здійснювати моніторинг та лікування пацієнтів до госпіталізації їх у інші відділення або ж забезпечувати функціонування так званого “стаціонару” одного дня (до 24 годин). Обладнання забезпечене усім необхідним оснащенням та ліками згідно рекомендацій МОЗ та доказової медицини для надання зазначених вище видів допомоги. Також у відділенні функціонує лабораторія цілодобових “ургентних” аналізів, є можливість проведення експрес-тестів щодо COVID-19. Особливістю розташування відділення невідкладної (екстреної) медичної допомоги є швидкий доступ до кабінетів КТ, рентгенологічних досліджень; можливість проведення цілодобових УЗД-обстежень та фіброскопії.  Не можливо не зазначити про наявність у відділенні операційної та гіпсувальної, які створенні для мінімізування часу очікування для проведення екстрених хірургічних та травматологічних втручань.

Для населення Старокостянтинівщини є можливість  цілодобового консультування в телефонному режимі із лікарями відділення  за телефонами 068-931-73-49  або ж      (03854)-3-21-58