Кардіологічне відділення

Завідувач кардіологічним відділенням

СТОРОЖУК Валентина Леонтіївна

Телефон (03854) 3-20-74

У КНП “Старокостянтинівська багатопрофільна лікарня”функціонує кардіологічне відділення на 25 ліжок, де надається спеціалізована вторинна медична допомога.

Проводиться лікування хворих з серцево-судинною патологією, як в екстреному так і в плановому порядку.

Надається також паліативна допомога, хворим для полегшення симптомів і покращення якості життя як пацієнта, так і сім’ї, рідних та близьких.

У закладі можливі обстеження:

-ЕхоКГ, УЗД нирок та внутрішніх органів;

-Холтерівське моніторування АТ та ЕКГ;

-Лабораторні обстеження.

За наявності показів та у випадку ускладнень пацієнти госпіталізуються в Хмельницький ОССЦ ХОР.

Кардіологи відділення ретельно контролюють стан пацієнтів, щоденно моніторують показники гемодинаміки, за необхідності вносять корективи до лікування.

У відділенні також проводиться відновлювальне лікування після кардіохірургічних втручань.

Хворі перебувають під цілодобовим наглядом середнього медичного персоналу, які за необхідності надають невідкладну допомогу.

Коли варто звернутися до кардіолога:

-при болях за грудиною;

-задишці при фізичному навантаженні та у спокої;

-набряках нижніх кінцівок;

-перебоях у роботі серця;

-підвищенні артеріального тиску.

Краще попередити хворобу,ніж лікувати наслідки.

Бережіть себе та вчасно звертайтеся за медичною допомогою!