Фізіотерапевтична служба

Основні функції (задачі)

фізіотерапевтичного відділення:

• Забезпечення виконання хворим призначених лікуючими лікарями фізіотерапевтичних процедур, масажу, лікувальної фізкультури.
  • Проведення лікування, профілактичних заходів та протирецидивного лікування диспансерним групам хворих, з активним використанням фізичних факторів, лікувального масажу та лікувальної фізкультури з метою їх реабілітації.
  • Надання консультативно- методичної допомоги лікарям , сестрам медичним стаціонарних відділень, хворим з питань фізіотерапевтичного лікування, фізіопрофілактики та реабілітації.
  • Проведення санітарно-освітньої роботи з пацієнтами відділення з питань фізіопрофілактики захворювань, ведення здорового способу життя.

У фізіотерапевтичному відділенні процедури відпускаються стаціонарним, амбулаторним хворим, хворим по направленнях лікарів . Всі хворі мають можливість отримати консультацію досвідченого лікаря фізіотерапевта, фізичного терапевта, ерготерапевта, рефлексотерапевта.