Дитяче відділення

Завідувач дитячим відділенням

СЕРДЮК Тетяна Володимирівна

Телефон (03854) 3-25-32

Дитяче відділення функціонує в 4-ому корпусі, окремої двохп о шерлової будівлі, поруч з дитячим ігровим майданчиком. Відділення розраховано на 20 ліжко-місць, допомогу надають 3 лікаря - Завідувач відділенням, кандидат медичних наук, за спеціальністю "Педіатрія" Сердюк Тетяна Володимирівна та лікарі - ординатори Чайковська Тетяна Валеріївна та Лаврикова Тетяна Віталіївна. Щорічно у відділенні проходять лікування більше 350 хворих пацієнтів .

У відділенні надають допомогу дітям з гострими та хронічними патологіями дихальної, травної, сечовидільної, серцево-судинної патології, а також організовано надання допомоги для паліативних хворих. Відділення забезпечене сучасним медичним обладнанням (небулайзери, кисневі концентратори, інфузомат, ЕКГ апарат), є функціональні ліжка для хворих з особливими потребами.

Цілодобову медичну допомогу надає кваліфікований медичний персонал, який володіє необхідними навичками для надання допомоги (катетеризація периферичних вен, реанімація за системою АВС)

Відділення забезпечене харчуванням для дітей 1-го року життя, засобами гігієни за дітьми перших 3-ьох років життя та ліками відповідно до Національного переліку, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2009 р № 333.

Батьки наших пацієнтів завжди можуть бути впевнені в чуйному та турботливому ставленні, кваліфікованому наданні медичної допомоги, комфортних умовах перебування, з боку працівників дитячого відділення до їхніх дітей у КНП "Старокостянтинівська багатопрофільна лікарня".