Відділення анестезіології та інтенсивної терапії

Завідувач  відділення анестезіології та інтенсивної терапії

ГАВЕНКО Володимир Андрійович

Телефон (03854) 3-21-27

Стаціонар інтенсивної терапії відділення КНП "Старокостянтинівської багатопрофільної лікарні"  розташований на першому поверсі хірургічного корпусу і займає площу 202,77 м2. Лікарі відділення анестезіології та інтенсивної терапії надають висококваліфіковану невідкладну допомогу, зокрема при таких критичних станах як: гостра серцева недостатність; зупинка серцевої діяльності; всі види шоку; гостра дихальна недостатність, що потребує респіраторної підтримки; , коматозні стани; важкі гострі інсульти; порушення функції дихання; епістатус; важка ЧМТ; політравма; гостра печінкова недостатність; важкий панкреатит; діабетичний кетоацидоз; інші ендокринні захворювання, ускладнені гемодинамічною нестабільністю, порушенням свідомості, дихальної функції, дизелектролітними розладами; післяопераційні хворі, що потребують респіраторної підтримки, розширеного моніторингу; передопераційна підготовка перед травматичними плановими хірургічними втручаннями; важкий сепсис; необхідність розширеного гемодинамічного моніторингу; переохолодженя, електротравма, утоплення, повішання; важкі алергічні реакції тощо.

На сьогоднішній день у відділенні розгорнуто 6 ліжок та 4 ліжка у палаті інтенсивної терапії на базі Інфекційного відділення №4 для лікування хворих на COVID-19

Лікарі відділення проводять анестезіологічне забезпечення при планових та ургентних оперативних втручаннях.

Лікарі:

1. Гавенко Володимир Андрійович завідувач відділенням анестезіології та інтенсивної терапії, лікар-анестезіолог першої категорії
  2. Гадайчук Олександр Антонович лікар-анестезіолог вищої категорії
  3. Бігняк Павло Іванович лікар-анестезіолог першої категорії