Вітаємо з Днем народження відмінного стоматолога і неймовірну людину!

Дата: 02.06.2021 12:39

В нашому закладі КНП «Старокостянтинівська багатопрофільна  лікарня» у стоматологічному відділенні працює дитячий лікар стоматолог  Гриненко Ольга Андріївна. Сьогодні вона святкує ювілей.

Після закінчення в 1973 році навчання у Львівському державному університеті Ольга Андріївна розпочала свій трудовий шлях  в Летичівській районній лікарні. Працювала в Казахській, Білоруській, Монгольській республіках у санчастинах.

В 1994 році влилася у дружній колектив Старокостянтинівської лікарні. Має великий досвід роботи і гарний підхід до дітей, доброзичлива, чуйна, користується повагою в колективі, є прикладом для наслідування.

Вітаємо Вас, Ольго Андріївно!

Хочемо побажати великого успіху в праці, щоб світ Вам завжди посміхався тією білозубою посмішкою, яку ви даруєте своїм пацієнтам. Нехай у вас завжди присутнє позитивне ставлення до життя і бадьорість духу. Здоров’я, великих перспектив,тільки вдалих днів і щасливих подій в житті  і всього найкращого!

Ви легко полагодите зубки

І без болю, і без крику,

Як бджола кружляєте всю добу,

Доставляючи нам посмішку.