Благодійна допомога від волонтерів з Німеччини

Дата: 01.04.2022 15:59

За сприяння міського голови Миколи Мельничука представники волонтерської організації  з м.Мюнзінген /Німеччина/  Олександр Фрай, Штефан Думбек та Майя Сироватська надали гуманітарну допомогу КНП «Старокостянтинівська багатопрофільна лікарня».

До складу ввійшли такі вироби медичного призначення: сечоприймачі,  серветки одноразові, скарифікатори, ортези, милиці, калоприймачі, грілки, бінти різні, ватні палички, аптечки, дитячі памперси, пелюшки гігієнічні, бінти еластичні, рукавички медичні, респіратори, пластир, шина бандажна, дезінфікуючі засоби.  А також лікарські засоби /парацетамол, ібупрофен/

Адміністрація лікарні щиро дякує за допомогу та підтримку закладу у лікуванні та оздоровленні пацієнтів!