Благодійна допомога

Дата: 22.12.2022 11:32

В період Новорічно-Різдвяних свят подарунків чекають усі.

Справжнім подарунком для колективу КНП “Старокостянтинівської багатопрофільної лікарні” став гуманітарний вантаж з медичними препаратами та витратними матеріалами на суму понад 325 тисяч гривень. В період війни медичні установи відіграють одну з ключових ролей в забезпеченні першочергових послуг населенню. Тому адміністрація КНП “Старокостянтинівська багатопрофільна лікарня” на чолі з директоркою Людмилою Григорівною Гнатюк системно працюють над вдосконаленням матеріально-технічної бази та підвищенням якості медичних послуг.

- Ми щиро вдячні команді фонду й особисто Олександру Михайловичу Співаку за постійну підтримку в належному забезпеченні лікарні, а також їх партнерам - Save UA, Nova Ukraine, CardioStart International, DAWN US. Цінуємо надану гуманітарну допомогу та використовуватимемо на користь наших пацієнтів, - коментує Людмила Григорівна.

Складові гуманітарного вантажу були одразу розподілені по відділеннях та почали приносити користь людям, що потребують лікування.