Створено Національний портал з імунізації

Дата: 01.05.2023 08:11

ДУ “Хмельницький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України” засвідчує інформує про те, що в Україні створено Національний портал з імунізації vaccine.org.ua. Портал розроблено за ініціативи Голови Національної технічної групи експертів з імунопрофілактики Федора Лапія та за підтримки Міністерства охорони здоров’я України та ДУ «Центр громадського здоров’я» МОЗ України. Він створений з метою покращення інформування населення та популяризації як рутинних щеплень серед дітей та дорослих, так і вакцинації проти COVID-19 в Україні та запобіганню вакцинокерованим захворюванням шляхом поширення публікацій та навчальних матеріалів для громадськості та медичних працівників.

Портал покликаний сприяти розширенню можливості спілкування щодо безпеки, ефективності та використання вакцин у широкій спільноті пацієнтів, батьків, медичних державних установ у сфері охорони здоров’я.