Міжнародний день медичної сестри

Дата: 12.05.2023 12:26

Професія медичної сестри - складна і багатогранна. Вона поєднує в собі надзвичайну відповідальність і високий професіоналізм, лишаючись при цьому ледве помітною, але вкрай значущою. Саме тому лікарі високо цінують Вашу невтомну працю, а пацієнти - увагу та турботу.

Медсестра - не просто професія, це стан душі, здатність щохвилини співчувати людському болю і стражданню та сповна надавати необхідну медичну та психологічну допомогу хворому. Таку професію може вибрати тільки по-справжньому добра, чуйна, уважна, чуйна до чужої біди людина.

У Міжнародний День медичної сестри адміністрація КНП «Старокостянтинівська багатопрофільна лікарня» щиро бажає всім сестрам медичним здоров'я, невичерпної енергії, доброти, любові та справжнього людського щастя!