Благодійна допомога

Дата: 28.08.2023 17:45

Від адміністрації КНП “Старокостянтинівська багатопрофільна лікарня” висловлюєм щиру подяку благодійній організації "UAID Direct + Peace For Ukraine" (Франція, м. Леон) за безкорисну гуманітарну допомогу нашій лікарні у вигляді медикаментів, перев’язувальних матеріалів, виробів медичного призначення, засобів особистої гігієни пацієнтів. Також, окрему подяку висловлюємо сеньйору Олів’є за доставку гуманітарної допомоги. Ваша допомога – це неоціненний внесок у розвиток благоустрою і, безсумнівно, відчутна підтримка для пацієнтів нашого закладу. Складові гуманітарного вантажу будуть одразу розподілені по відділеннях лікарні.

Ваша допомога є важливим свідченням небайдужості, доброти та надії на кращі часи. Від щирого сердця дякуємо Вам!