Закуплено сучасні гінекологічні-ліжка для акушерського-гінекологічного відділення

Дата: 06.10.2023 10:14

За сприяння міського голови Миколи Мельничука, за кошти місцевого бюджету, було закуплено 2 комплекти сучасних гінекологічних ліжка JMM 02, обладнаних сучасною комплектацією, в тому числі пульсоксиметрами G1B. Гінекологічні ліжка, на загальну вартість 599 842 грн., вже запрацювали на службі здоров'я жінок міста Старокостянтинів! Варто зазначити, що з моменту введення в експлуатацію гінекологічних ліжок, за їх допомогою, було проведено 6 пологів.

Це обладнання визнано одним із найбільш сучасних та комфортних для потреб та лікарів. Гінекологічне ліжко для пологів дає можливість надавати висококваліфіковану допомогу під час народження немовляти. Значно полегшує породіллям нелегкий процес трансформації в стан мами. Тут гармонійно поєднані вимоги щодо безпеки породіллі, та комфорту перебування під час пологів. Привабливий дизайн поєднується з функціональними можливостями. Конфігурація ліжка легко, за допомогою пульта, змінюється з сидячого положення в лежаче. Важливий аспект - поєднання комфорту для пацієнтки, та високий рівень зручності для роботи медичного персоналу.