Колектив КНП «Старокостянтинівська багатопрофільна лікарня» вітає лікаря-офтальмолога Валентину Оріщину з нагоди присвоєння звання "Заслужений лікар України"

Дата: 19.01.2024 10:15

Шановна Валентино Василівно, прийміть найщиріші вітання від колективу КНП «Старокостянтинівська багатопрофільна лікарня» з нагоди присвоєння Вам почесного звання "Заслужений лікар України".

Значну частину свого життя Ви віддали служінню медицині, захищаючи найвищу цінність - людину, її здоров'я та життя. Ми пишаємось, що маємо такого талановитого, мудрого керівника та лікаря. Впевнені, що ця висока нагорода додасть Вам ще більшого стимулу для спрямування своєї професійної діяльності та подальшого розвитку. Зичимо Вам міцного здоров'я, невичерпного оптимізму, вагомих досягнень у здійсненні задуманого та нових здобутків у роботі.