Послуги з ремонту та технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання

Дата: 27.02.2024 21:07

Закупівля зареєстрована за Ідентифікатором закупівлі             UA-2024-02-27-012349-a

Обґрунтування обсягів закупівлі. Обсяги визначено відповідно до очікуваної потреби, обрахованої  замовником та обсягу фінансування.

Обґрунтування доцільності закупівліЯкість надання послуг медицини часто залежить від працездатності обладнання і техніки, яке призначене для обстеження і лікування пацієнтів. Більш раціональним рішенням, в разі зламу дорогої медтехніки, однозначно буде її ремонт. Його вартість обійдеться дешевше, ніж покупка нової раціональної заміни. Правильне, своєчасне усунення проблеми та подальше супутнє обслуговування, служать гарантією тривалої експлуатації апаратури.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик закупівлі. Якісні характеристики визначено з урахуванням загальноприйнятих норм і стандартів для зазначеного предмета закупівлі.

Обґрунтування очікуваної вартості закупівлі/бюджетного призначення. Очікувана вартість обрахована з урахуванням положень Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, затвердженої Наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 № 275.

Очікувана вартість закупівлі92 600 гривень 00 коп.

Строк надання послуг–  31.12.2024 р.

Технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі

Найменування

послуги

Одиниця