A A A K K K
людям із порушенням зору
Комунальне некомерційне підприємство "Старокостянтинівська багатопрофільна лікарня"
Omnium atrium medicina noblissima est (З усіх наук медицина – найблагородніша)

Послуги у сфері поводження з медичними відходами (фармацевтичні препарати)

Дата: 28.03.2024 15:33
Кількість переглядів: 7

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

Предмет закупівлі: Послуги у сфері поводження з медичними відходами (фармацевтичні препарати) Код ДК 021:2015:90520000-8 - Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами

Закупівля зареєстрована за Ідентифікатором закупівлі: UA-2024-03-21-005521-a.                         

Обґрунтування доцільності закупівлі. Забезпечення дотримання санітарних норм і правил щодо вивезення та знищення побутового сміття та медичних відходів – є одним з обов’язків суб’єктів господарювання, які провадять господарську діяльність. У процесі діяльності медичного закладу утворюється достатньо багато медичних, токсичних та небезпечних відходів. Своєчасно надані послуги у сфері поводження з відходами – запорука забезпечення дотримання санітарних норм та злагоджена діяльність медичного закладу.

Обґрунтування обсягів закупівлі. Обсяги визначено відповідно до очікуваної потреби, обрахованої  замовником та обсягу фінансування.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик закупівлі. Якісні характеристики визначено з урахуванням загальноприйнятих норм і стандартів для зазначеного предмета закупівлі.

Обґрунтування очікуваної вартості закупівлі/бюджетного призначення. Очікувана вартість обрахована з урахуванням положень Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, затвердженої Наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 № 275.

Очікувана вартість закупівлі: 19000,00 гривень

Строк поставки – 31.12.2024 р.

Технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі              

з/п

Детальне найменування предмету закупівлі

Одиниця виміру

Кількість

Технічні ( якісні )

характеристики

1.

Послуги із збирання, перевезення, відновлення та видалення відходів.

кг

550

Вартість послуг із збирання, перевезення, відновлення та видалення відходів, здійснюється з розрахунку за 1 кг відходів.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора