Привітання з Міжнародним днем медичної сестри

Дата: 09.05.2024 11:49

Фото без описуФото без опису

Щороку 12 травня відзначається Міжнародний день медичної сестри, встановлений на честь сестри милосердя Флоренс Найтінгейл, яка допомагала пораненим солдатам у Кримській війні. Історія свята символічна для України, адже зараз під час війни, як і багато років тому, українські медсестри виконують неймовірно важливу роботу — допомагають рятувати у зоні бойових дій життя наших військових та мирних жителів, тільки тепер від рашистських загарбників, а в мирних містах забезпечують гідний рівень медицини.
Шановні медичні сестри!
Ми знаємо як вам зараз важко, як багато ви працюєте заради українців. Спасибі вам, чарівні сестри, за те, що ваші тендітні плечі витримують всі дані вам долею і професією тяготи! Ви — справжні берегині пацієнтів та лікарів.

Від усієї душі зичимо вам міцного здоров’я, благополуччя та віри у краще майбутнє. Нехай ваші добрі серця завжди будуть наповнені радістю, щастям і любов’ю.
Перемоги всім нам та мирного неба над головою!
З повагою Адміністрація КНП «Старокостянтинівська  БЛ»

Фото без описуФото без опису