АПТЕЧКА: ЩО ВАЖЛИВО ВЗЯТИ З СОБОЮ У СХОВИЩЕ

В умовах воєнного стану – важливо мати перевірене зручне сховище, де треба перебувати в оголошений період. Окрім теплих речей та продуктів необхідно взяти з собою аптечку для побутових потреб.

16:01 01.03.2022

ЯК ПОВОДИТИСЯ НА БЛОКПОСТАХ

ЯК ПОВОДИТИСЯ НА БЛОКПОСТАХ Для виявлення та нейтралізації російських диверсантів, а також ускладнення пересувань російських окупаційних військ по усій країні встановлюються блокпости. Це необхідний захід безпеки, який врятує багато життів.

15:52 01.03.2022

Благодійна допомога дитячому відділенню

9 лютого 2022р. з приємною місією в черговий раз відвідали КНП «Старокостянтинівська багатопрофільна лікарня»  депутат Хмельницької обласної ради Вадим Лозовий та начальник управління охорони здоров’я  та медичного забезпечення Старокостянтинівської ОТГ Любов Бондар.

21:56 09.02.2022