На Хмельниччині зростає кількість нових хворих на COVID-19

За даними Центру громадського здоров’я МОЗ України за тиждень з 5 до 11 вересня 2022р. у Хмельницькій області зареєстровано 1928 осіб з підозрою на COVID-19. У порівнянні з попереднім тижнем, кількість нових хворих зросла більш як на третину. Кожен 5-й з тих, хто занедужав - це дитина. Із підозрою на COVID-19 на минулому тижні до закладів охорони здоров'я Хмельницької області довелося госпіталізувати 159 громадян, виписані після одужання - 1068 осіб.

19:29 19.09.2022

Електронний рецепт на наркотичні та психотропні речовини

Завдяки електронному рецепту рецептурні ліки пацієнтам отримувати простіше та зручніше. Е-рецепт неможливо загубити й він не порветься, на відміну від паперових. З 1 листопада електронний рецепт запроваджується на наркотичні лікарські засоби. Окрім спрощення доступності пацієнтів до важливих ліків, е-рецепт підвищить контроль за обігом цих препаратів.

11:42 02.09.2022

Портал вакансій медичних працівників МОЗ

Нещодавно Міністерство охорони здоров’я України запустило на своєму сайті розділ «Портал вакансій медичних працівників». Він покликаний допомогти кожному медику, який потребує роботи, знайти вакансію, що йому підходить. Ознайомитися з пропозиціями, що розміщені на порталі, можна за посиланням https://work.moz.gov.ua Від початку роботи на порталі подано понад 250 вакансій до закладів охорони здоров’я по всій Україні.

11:05 02.09.2022

Що робити, якщо вас вкусив собака

Сказ - вірусна, смертельна інфекція, розвиток якої у людини можна попередити введенням вакцини людям та вакцинацією тварин. Людям вірус сказу зазвичай передається при укусі заражених тварин, при чому у 99% випадків джерело інфікування - собаки.

09:09 02.09.2022

Отруєння грибами: профілактика і перша допомога

Із 2 тисяч видів грибів в Україні, їстівними вважаються щонайбільше 500. Нагадуємо прості правила, які допоможуть уникнути отруєння грибами, а також розказуємо, що робити, якщо є підозра на таке отруєння.

16:28 29.08.2022