Зміна назви вулиці

Згідно рішення Старокостянтинівської міської ради від 25 листопада 2022 року № 46/15/VII «Про перейменування географічних об’єктів» перейменовано географічний об’єкт вул. Пушкіна на вул. Захисників України.

14:24 21.03.2023

1 березня – Всесвітній день імунітету

Мета Всесвітнього дня імунітету – нагадати населенню про особливості функціонування імунної системи і способи її зміцнення (насамперед, зміна способу життя).

10:08 01.03.2023

Благодійна допомога

Колектив медичних працівників та Адміністрація КНП “Старокостянтинівська багатопрофільна лікарня “ Старокостянтинівської міської ради Хмельницького району Хмельницької області щиро дякує, AGNIESZKA SZAJNA, PAWEL JASINSKI, ELIZABETH and GERARD HINTON, MEDICS TOGETHER ENPAC LIMITED, ОЛЕГУ ШЕВЧУКУ за переданий для лікарні медичний пристрій Дерматом Humeca D42STS та перфоратор, який буде використано для надання медичної допомоги пацієнтам закладу, які потребують пересадки шкіри внаслідок отриманих травм та опіків в тому числі бойових.

10:48 23.02.2023

Благодійна допомога

Адміністрація КНП “Старокостянтинівська багатопрофільна лікарня” висловлює щиру подяку волонтерській благодійній організації "Хуманіті-Україна" за надану благодійну допомогу у вигляді 250 шт. експрес тестів на COVID-19, що покращить матеріальний стан лікарі та забезпечення пацієнтів.

15:43 21.02.2023

Вдячність з фронту

Військовослужбовці 15 окремого гірсько-штурмового батальйону висловлюють вдячність колективу КНП “Старокостянтинівська багатопрофільна лікарня” за надану допомогу інструментом. Разом до ПЕРЕМОГИ!

09:02 17.02.2023

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ОНКОХВОРОЇ ДИТИНИ

15 лютого у світі відзначають Міжнародний день онкохворої дитини (International Childhood Cancer Day). У цей день хочеться нагадати суспільству про те, що дитячий рак — це проблема кожного, про те, що дитячий рак можна вилікувати, про те, що діти мають право на вчасне та найкраще лікування і догляд.

10:33 15.02.2023

Допомога на фронт

Колективом КНП "Старокостянтинівська багатопрофільна лікарня" надана допомога на фронт (Донецька область) у вигляді продуктів харчування, теплих речей, лікарських засобів (прозапальні та протигрипозні засоби) та перевязувальні матеріали.

11:59 14.02.2023