Благодійна допомога

Адміністрація КНП “Старокостянтинівська багатопрофільна лікарня” висловлює щиру подяку Сектору ювенальної превенції відділу превенції Хмельницького районноо управління поліції ГУНП в Хмельницькій області за надану благодійну допомогу у вигляді дитячих підгузків, одягу для новонароджених та засобів гігієни.

18:21 08.02.2023

Привітання до Міжнародного Дня волонтера

Вже понад 30 років у календарі свят 5 грудня позначене як Міжнародний день волонтера. Цю дату ще можна назвати професійним святом небайдужих людей, адже волонтери – це саме та сила, яка нас об’єднує та заохочує простягати руку ближньому та долучитися до загальної справи, а бути волонтером – важлива і відповідальна місія. В Україні слово «волонтер» набуло нового звучання і змісту з початком повномаштабної війни, коли вся наша країна була піднята по тривозі дати відсіч ворогові. Адміністрація КНП “Старокостянтинівська багатопрофільна лікарня” щиро дякує органам місцевого самоврядування, підприємцям, ФОПам, сільгоспвиробникам, всім небайдужим громадянам які надавали та продовжують надавати допомогу КНП “Старокостянтинівська багатопрофільна лікарня” для покращення технічного стану та якості надання медичної допомоги: продуктами харчування, овочами, фруктами, транспортними послугами, будівельними матеріалами, медикаментами, медичними виробами, медичним обладнанням (ліжка, коляски, каталки, засоби реабілітації) Зокрема хочеться подякувати - Гуманітраному фонду Олександра Співака (меблі, м'який інвентар, коляски) - Гуманітарна фірма “NOKA” (медичне обладнання, медичні меблі, медичні засоби) - ГО “Академічний простір” (інвалідні візки) - МО Червоний хрест (медичні засоби, миючі засоби, гігієнічні засоби) - Депутат Вадим Лозовий (засоби гігієни, миючі засоби) - ПП “Адоніс” Рябчук О. (медичні вироби, медикаменти) - ПП Соляр С.П. (медикаменти, засоби гігєни, медичні засоби) - ГО “Європейський вибір” Сергій Пономарьов (засоби гігієни, медичні вироби, медикаменти) - БФ “Підтримка” Сергій Чесаков (автоматичний біохімічний аналізатор, медичні засоби, медичні вироби) - громада німецького міста Цеттель (медичні вироби, медичні засоби, медикаменти, дитяче харчування) - Волонтерська організація “Корпорація монстрів” (медичні засоби, медикаменти з Німеччини) - громада німецького міста Мюннзінген (медичні засоби, ортези, засоби реабілітації,медичні засоби) - громади міст Польщі (медичні засоби) - громада міста Гданськ через Олега Шевчука (артроскопічна стійка, медичні інструменти) - БФ “Зміцнення громад” (медичні засоби) - ТМ “Подолянка” (м'який інвентар) - жителі Старокостянтинівської, Миролюбненської та Староостропільської ОТГ (овочі та фрукти) - СГК “Династія” с. Йосипівка Василевський І.В. (овочі) - СГК ім. Щорса с. Ладиги Фомович В.В. (м'ясо, фрукти) - ФГ “Відродження” Возний О.І. (борошно) - ФГ “Кобудь”с. Красносілка Корнійчук О.О. (м'ясо) - ПП “Агросервіс” Асадов О. (капуста) - ДГ “Самчики” с. Самчики Молдован В. (картопля) - ПрАТ “Старокостянтинівський спеціалізований кар'єр” Романюк В.В. (щебінь, жерства) - гр. Гулько О.М. (засоби реабілітації) - гр.Шефелюк А.І. (засоби реабілітації) - гр. Михайлюк О. (засоби реабілітації) та багато інших волонтерів та громадяни хто підтримує нас і які не завжди залишають свої координати. Шановні волонтери! Прийміть щирі вітання зі святом і слова подяки за вашу безкорисливу працю на благо процвітання добра і миру на землі, за щиру допомогу тим, хто її потребує. Доки в наших серцях є місце для допомоги, чуйності, доброти та співчуття, Україна житиме і процвітатиме. Нехай ваші благі справи повертаються вам сторицею!Бажаємо усім волонтерам міцного здоров’я, добробуту, наснаги на добрі справи, родинного затишку і тепла, миру та благополуччя.

15:35 05.12.2022

Благодійна допомога

Адміністрація КНП “Старокостянтинівська багатопрофільна лікарня” висловлює щиру подяку Ордену Лицарів Колумба  в особі керівника В'ячеслава Майдана за надану благодійну допомогу у вигляді 5 інвалідних візків (Ecotec 2G) що покращить матеріальний стан лікарі та забезпечення пацієнтів.

17:48 23.11.2022

Благодійна допомога

Адміністрація КНП “Старокостянтинівська багатопрофільна лікарня” висловлює щиру подяку Громадській організації “Академічний простір” в особі керівника Ольги Іляш за надану благодійну допомогу у вигляді 6 інвалідних візків та 2 пар єврокостилів що покращить матеріальний стан лікарі та забезпечення пацієнтів.

12:36 14.11.2022

Методична допомога лікарні

26 жовтня 2022 року КНП “Старокостянтинівська багатопрофільна лікарня” відвідали представники ДУ “Центр громадського здоров'я МОЗ України”, бюро ВООЗ в Україні та КНП «Хмельницький обласний центр профілактики та боротьби зі СНІДом» з метою надання методичної та практичної допомоги Кабінету “Довіра”.

09:07 10.11.2022